KIM JESTEŚMY

Aby w pełni dać obraz kim jesteśmy, nie omieszka się bez kilku słów historii.

Korzeniami firmy Boyriven, jest francuska rodzina która zasłynęła z produkcji kierunkowskazów zapadkowych do dorożek i wozów ciągniętych przez konie. W 1803 roku założyli zakład naprawy dorożek, naprzeciwko królewskich stajni w Wersalu.

Kolejne lata miały wpływ na kształtowanie się rodzinnego biznesu, i tak pod koniec 19 wieku, siedziba firmy została przeniesiona do Neuilly-sur-Seine pod Paryżem. Otworzono również oddział w Lyonie znany z produktów jedwabnych dla ówczesnych samochodów. Rodzinny interes kwitł.

W pierwszej połowie 20 wieku, rodzina Boyriven odchodziła powoli od asortymentu dla pojazdów konnych, na rzecz pojazdów napędzanych silnikami spalinowymi. Druga połowa 20 wieku to zmiany w kierunku akcesoriów samochodowych i transportu publicznego.

W latach 80 i 90 Boyriven rośnie w siłę, wykupując kilka konkurencyjnych firm.

Rok 2010 przynosi zmianę centralizacji i utworzenia magazynu centralnego, tak aby zaopatrywać swoich klientów z jednego miejsca.

Dostarczamy nasze produkty do największych europejskich „graczy na rynku” ale również do mniejszych firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i kontaktu z działem sprzedażowym.